Diskuse

Téma: Sunlight 8

Zdravím lidičky, mám na vás prosbu, potřebuji udělat web, chci sunlight protože jsem s nim byl spokojen když jsem měl web dříve, jenže za ty roky z internetu zmizelo spousty webů, kde byly šablony pro tento systém a zůstali už jen tyto 3 co jsou zde na ofic. webu. K mé věci tedy, sháním nějakou dobrou duši, jestli by někdo neměl nějakou šablonu nejlíp pro verzi 8 ale muže být i pro stable verzi, jedina podmínka je abych mohl dat obrázkové logo na levou horní stránku :) pokud by šablona byla tmava je to výhodou. Děkuji vám moc za příp. odpověď.
stopUzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.
Výborná práce!

Já bych chtěl do budoucna, aby všechny běžné motivy byly dělané přes flexbox grid. Je tam vyřešená responsivita, zalamování sloupců, směr zalamování, prohazování pořadí sloupců atd.

Samozřejmě, může být autorem šablony použit třeba Bootstrap nebo jiný CSS framework. Nechci, ať to musíme neustále řešit znovu a znovu v každém motivu.
Všimnul jsem si, že u galerie mám pod obsahem "komentáře" V adminu nevidím v galerii nevidím možnost zobrazení komentářů. Lze to pouze deaktivovat v adminu v sekci nastavení. Tam se ta možnost ale vypne pro celej web. Nevím, jestli se nejedná o chybu, tak hlásím ;)
Ahoj, galerie sama o sobě ale komenty nemá - jde to jen přes plugin, máš stáhnutý ten plugin na ně?
Dík. Já si toho nevšim. Bylo to v tom balíku a nedošlo mi to. V pořádku ;)
Nějak jsem nestihl ten balíček stáhnout, mohl bys ho znovu nahodit? Dnes proběhla změna struktury pluginů, bude potřeba upravit plugin.json
V souboru messages.css třída .messages-table pokud má ten float: left, tak rozhodí design, pokud se pluginem něco přidá na konec stránky.

Více je vidět na obrázku, nahoře s float a dole bez float (správně) https://ctrlv.cz/aY7S

EDIT:
- category.css třída .list-item float: left taky
- posts.css třídy .posts a .post-list a .post-answer-list a .post-answer float: left taky

To odsazeni mi nefunkovalo, přidal jsem si
.post-answer.post-withavatar {
padding: 0 0 0 50px;
}
Jirko, jdu na to juknu se tam. Juknul jsem na to a jasný. Tam ti to nebude fungovat pomocí "float", protože tam vůbec neni styl na <form method="post" action="">. Každé třídě v který je to zanořený musíš přiřadit nějakou vlastnost, aby na zanořenou třídu měla vliv. Tam s tím vzkazníkem jsem to vlastně neřešil, protože jsem čekal nějakou změnu, ale funguje to, tak co ;)
Dám pozici téhle třídě a už ti to nebude blbnout. Sry. Tuhle sekci jako jedinou jsem neřešil a nepodíval se, jestli tam nemám nedodtatek. Jdu na to a vyhodím ti to sem. Koukám, že díky tomu se nenačítá ani .hr. Dej pár minutek ;)
Ale bude to ne ten ještě nezměněnej plugin.jsoun ;)

Jenom prosím tě místo CzechXicht dám .::CX::.
Máš to nasdílený. Pokud to nechceš znova předělávat, tak jen vyměň soubor "messages.css" a nebo tam jen dopiš jedn zápis:
.m-messages form {
width: 100%;
padding: 0;
margin: 0;
float: left;
display: block;
}
Přibyl jen jedn zápis na prvek form. Všechno se ti to tam srovná. Sry za chybějící styl v kterym je to zanořený ;)
Jde jen o tento jeden zápis. Jediná změna.
Díky, přehrál jsem všechna CSS a mám stále problémy s tím obtékáním.
Dám ti sem example plugin https://jdanek.eu/upload/example-plugin.zip, pro tu verzi kde se ještě neměnila struktura pluginů. Tento plugin přidává za obsah stránky DIV s obsahem.Celý ten připojený blok by měl následovat, až za obsahem a on díky floatu leze pod.

Podívej se třeba do kategorie když tam jsou články, do knihy, galerie, modulu vyhledávat, profil uživatele... Prostě všude.

Přezdívku v pluginu ti upravím, s nějakým dalším commitem... Díky za upozornění. 🙂
Jirko, juknul jsem i na kategorii a tak. Tam např. vůbec chybí třída v který by to všechno bylo zanořený, takže napozicuju třídy i tam. Nevim, kam všude budeš chtít usazovat pluginy, tak to radši ošetřím všude. Pak vyměníš jen styly. Pak ti vyjedu seznam. Už teď 3 zapisy v categorii, ještě juknu všude a vpřípadě chybějících pozic doplním. Normálně neni potřeba, ale ty tam dáváš možnost pluginů někam vedle, takže jistota.