Diskuse

Téma: Sunlight 8

Zdravím lidičky, mám na vás prosbu, potřebuji udělat web, chci sunlight protože jsem s nim byl spokojen když jsem měl web dříve, jenže za ty roky z internetu zmizelo spousty webů, kde byly šablony pro tento systém a zůstali už jen tyto 3 co jsou zde na ofic. webu. K mé věci tedy, sháním nějakou dobrou duši, jestli by někdo neměl nějakou šablonu nejlíp pro verzi 8 ale muže být i pro stable verzi, jedina podmínka je abych mohl dat obrázkové logo na levou horní stránku :) pokud by šablona byla tmava je to výhodou. Děkuji vám moc za příp. odpověď.
stopUzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.
Jirko, nevím jak jsi pochodil, ale na osmičku těžko získáš mnoho motivů. Je to stále zkušební verze. kde může přijít ještě hodně změn. Osobně udržuju jen jeden vlastní motiv na osmičku. U tohoto motivu jde především o to, abych mohl testovat systémové věci a jejich možnosti v adminu osmičky. Do motivu jsem vložil více layoutů. Pak mám možnost na každou stránku vložit jiný layout. U boxů pak musíš dbát na to, aby jsi boxu přiřadil správný layout, který si přiřadil sekci ;)
Mám hotový motiv na poslední git verzi v site. S logem ještě dodělávám, ale hodil jsem to na domovskou stránku a základ, tedy na systémové stránky. Bez loga s nadisem stránek na ostatních stránkách testovacího webu. Jukni tam. S nadpisem můžu nasdílet hned, s logem dodělávám.
Ostatní motivy dříve nasdílený nejsou již aktuální ;)
Je to na tu verzi, co tu nasdílel Marty ;)
Odkaz na test:
http://www.test-template.jednoduse.cz/
s logem jsem rozčlenil samotné logo na základ stránek. Na systém obrázek zvlášť např:
http://www.test-template.jednoduse.cz/m/profile-posts?id=admin
V případě zájmu tady nasdílim.
Poslední nej změna je na stránce v nastavení profilu ;)
.::CX::.
Vypadá to hodně dobře, já se snažil překopávat šablony ale prostě CSS neumím :(

Zkoušel jsem i obyčejnou Bootstrap šablonu ale menu mi nejde vzdy se rozhaže a nevypada pak tak jak má a většinou se cely obsah posune dolů, http://sun.svettanku.online/
A co tohle ;)
https://github.com/friends-of-sunlight-cms/greenforest-template
Greenforest jsem zkoušel ale je moc roztáhnutá tj myslim tim ten velky obrazek to ja nemám rád mám rád jednoduchy design kde nahoře vlevo bych měl menší logo pak menu pod nebo nad menu dlouhý obrazek na šírku monitoru a vysoký tak 120px a pod tim obsah a v pravo panel idealni představa o šabloně :D
Vytvořím základní motiv. Jak se to dělá do systémů. Nahoře tmavá, obsah světlý. Ještě zesvětlim nějaký tmavě šedý prvky, ať se to netluče. Klasický základ do responsivy a pak bych řešil místo nadpisu logo ;) Na rozjezd nepotřebuješ nic složitýho.
Bootstrap bych bejt tebou zatím neřešil. Je to pořád v testu.
Stáhni si tenhle motiv. Má to 80KB, nic velkýho.
www.test-template.jednoduse.cz/upload/Basic-Motive-minimalize.7z
Až ho nahraješ, tak znova načti motiv v rozšíření v adminu. Potom ho navol jako hlavní v nastavení a v sekcích ho aktualizuj. Navol si tam layout jaký ti vyhovuje pro dotyčnou stránku (sekci). Na každý stránce můžeš mít jiný layout. Nezapomeň v boxech aktualizovat boxy na layout a motiv, který si navolil v daný sekci. Přiřaď správně box k layoutu. Poznávej, co tenhle systém umí. Osmička je hodně dobrá. Neomezuj se jen na jeden layout.
Pak víc rozeber to logo co a jak. Zatím a hraj si.
S motivy se už dlouho nijak nehýbalo, tak předpokládám, že už to je finální stav. Ten Green Forest má podle mě zbytečně velký obrázek na pozadí. Tuším, že něco kolem 1,8MB

Vzhledem k tomu, že Chameleon byl vrchol mého grafického umění a jelikož nejsem vůbec graficky nadaný, tak ze mě žádný další motiv nevypadne.
CX: Děkuji o víkendu se na to pustím :)
Ten Basic se mi líbí asi ho trochu vytuním. Neplánuješ ho dát na Github?
Jirko, dělej s ním co chceš. Tuň, házej kam chceš. Je to základní motiv, tak ať z toho uživatelé něco maj ;)
Ten motiv je totálně free ;)
Strana: 1 2 3 4 5 6 další »