Cokolka

Kategorie: Pluginy, Motivy
Cokolka

Světlý motiv určený na "cokoliv"

Popis

Styl "Blog" - responzivní.

Motiv je stylovaný tak, aby při odebrání boxu z obsahu stránek nezanechal za sebou viditelný prázdný sloupec. Obsahový sloupec se při deaktivaci nebo neaktivaci boxu roztáhne po celé šířce velikosti základního rozměru webu.

Motiv má 17 layoutů, jejichž výběr se zavádí při psaní a editaci stránek v administraci systému.

8x layout full rozlišení a 8x s logem v hlavičce. Pokud je v názvu layoutu "logo", je layout opatřen obrázkovým logem v hlavičce a pokud je v názvu uvedeno site, tak je bez obrázkového loga. V hlavičce je nadpisový odkazový text + popisek stránek. Pokud je v názvu layoutu "full", tak je ve full rozlišení, tedy bez šířkového omezení. Zkratka "cb" ("column bottom") v názvu layoutu znamená, že postranní sloupec se při responzivním rozlišení načítá pod obsahový sloupec. Pro každou stránku si můžete navolit potřebný layout.

Motiv má tedy 16 volitelných layoutů + 1 výchozí bez sloupců s obrázkovým logem.

Do motivu opatřený zobrazením loga v hlavičce jsem zapsal použití 2 obrázkových log. Zobrazení loga v systémových stránkách a jiného loga pro základní stránky. Nastavení si můžete přizpůsobit v souboru "blog.css". V zápisu pro logo je nutné při změně vašeho loga udělat 2x změnu v zobrazení velikosti v třídě pro logo (výšku okna pro hlavičku a výšku obrázku). Šířka obrázku je zapsaná tak, aby se vypočítavala automaticky k zadané výšce. Změna je tedy potřeba udělat v řádku 364 pro výšku obrázkového loga a v řádku 371 pro hlavičku. Je zapsána výška 100px. Pro systémové stránky změnte zápis v řádku 949 pro obrázkové logo a v řádku 956 pro hlavičku. V těchto třídách si můžete změnit i popřípadě název obrázku.

Do motivu byla zavedena konfigurace, kvůli snažšímu zavedení počtu položek do horního menu, aby uživatelé nemuseli počet položek v tomto menu měnit v layoutech

Konfigurace

Administrace » Pluginy » Motivy » Cokolka » Konfigurovat
  • Nastavení odkazů hlavního menu
  • Zobrazení drobečkové navigace

Stažení


Autorem motivu je .::CX::.