Diskuse

Téma: Problém s administrací v prohlížeči mozilla

Narazil jsem na zajímavý problém v administraci v prohlížeči mozilla firefox.
po přihlášení do administrace a editaci např. sekce není možný zápis do kolonek (perex a obsah) To samé při vytvoření ankety a následného vložení do boxu kde není možný zápis do kolonky obsah pro vložení ([hcm]poll, id[/hcm]). Vyzkoušeno v google chrome, kde problém není. Web hostováný u endora.cz v programu PLUS. Setkal se s tím někdo?
postZaslat odpověď
Používáš WYSIWYG TinyMCE? Pokud ne, načítá se tam Codemirror, tak zkus ho deaktivovat v záložce Pluginy. Podívej se zdá devtool prohlížeče (klávesa F12) nehlásí nějaký problém v té dané stránce.
WYSIWYG TinyMCE nepoužívam, vypnul sem Codemirror a je po problému. Zkoušel jsem to ještě z mobilu na mozille a tam problém nebyl při zaplém CodeMirror.

Pokud sem hledal správně, hlásí:

Uncaught TypeError: window.focus is not a function
onMouseDown http://www.counterstrike.funsite.cz/plugins/extend/codemirror/public/lib/codemirror.js?_0:3
operation http://www.counterstrike.funsite.cz/plugins/extend/codemirror/public/lib/codemirror.js?_0:3
Našel jsem jedno téma, kde psali že window.focus může být zakázáno v nastavení Firefoxu. Změnit se to dá prý zde: Tools > Options > Content > Advanced > Raise or lower windows
Tak se mi to v nastavení nepodařilo dohledat, našel jsem nějaký článek, kde psali že v posledních X verzí firefoxu to již neni možný nastavit, ale to se mi nezdá, ještě budu hledat