Diskuse

Téma: Extrabox - chyba?

Mám takovou prosbičku. Nainstaloval jsem si Extrabox a po otevření stránky mi to vypsalo toto:

Fatal error: Uncaught TypeError: Argument 1 passed to DB::row() must be an instance of mysqli_result, bool given, called in /data/web/virtuals/304404/virtual/www/plugins/extend/extrabox/extrabox.php on line 50 and defined in /data/web/virtuals/304404/virtual/www/require/load.php:551 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/304404/virtual/www/plugins/extend/extrabox/extrabox.php(50): DB::row(false) #1 /data/web/virtuals/304404/virtual/www/plugins/extend/extrabox/extrabox.php(29): Extrabox->renderBox('2', '1-2') #2 /data/web/virtuals/304404/virtual/www/require/functions.php(2157): Extrabox->registerEvent(Array) #3 /data/web/virtuals/304404/virtual/www/index.php(389): _extend('call', 'page.event.extr...', Array) #4 {main} thrown in /data/web/virtuals/304404/virtual/www/require/load.php on line 551

Bylo by prosím možné chybu opravit? Tato chyba se zobrazí při prvním načtení stránky nebo po vymazání dat webu z prohlížeče. Pokud stránku na které využívám extrabox otevřu například z administrace, pak už jde otevřít pokaždé.
Jinak pokud by nějak pomohlo, verze SL je 7.5.5, PHP 7.4.14 a MySQL: 5.5.5

Předem děkuji za reakce
postZaslat odpověď
Přidal jsem podmínku, že pokud dotaz nenalezne žádný box, tak plugin vrátí prázdný řetězec.
Stránka se teď načte, ale bez boxů i když tam jsou. Asi jsem trochu nepochopil smysl měnit pořadí boxů přes extrabox a zadal jsem extrabox:2:1-2, což způsobilo chybu.

Aby se mi boxy zobrazovali, nastavil jsem základní parametr extrabox:2 a pořadí si změním v administraci.

Ale děkuji za reakci, pomohla mi snadněji pochopit, jak to mám nastavit.
Ano, pokud z nějakého důvodu plugin boxy nenačte tak nevypíše nic. Lepší než chyba, ne?

Upřímně mezi námi, ale nikomu to neříkej... Já sám si už nepamatuju kvůli čemu to tam bylo 😄

Edit: není to spíše filtr? Že ze sloupce třeba 2 chceš jen box 1 a 2? Takže to nemění pořadí ale vybírá jen některé konkrétní právě podle jejich pořadí v adminu